Línea de Autobús PR3 - PR3 El Prat de Llobregat (Sant Cosme Riu Llobregat / Platja => Estació Rodalies) - AMB Bus Metropolità
Paradas de autobús
- 1 - Platja de El Prat - Mirador
- 2 - Platja del Prat - CRAM
- 3 - Prat Platja
- 4 - Camí de la Platja - Centre Municipal de Vela
- 5 - Ctra. de la Bunyola - Tanatori
- 6 - Parc industrial i de serveis aeroportuaris
- 7 - Terminal Corporativa
- 8 - Ctra. de l'Aviació - Rda. Sud
- 9 - Rda. del Sud - Av. del Remolar
- 10 - Riu Llobregat - Sant Cosme
- 11 - Metro Parc Nou
- 12 - Riu Llobregat - Riu Túria
- 13 - Policia Local
- 14 - Estadi Muncipal Sagnier
- 15 - Parc de la Solidaritat
- 16 - Dolores Ibárruri - Bruguers
- 17 - Escola Galileo Galilei
- 18 - Escola Ramon Llull
- 19 - Av. del Remolar - Pirineus
- 20 - Pl. Catalunya
- 21 - Lleida - Coronel Sanfeliu
- 22 - Escola Jacint Verdaguer
- 23 - Lleida - Mercat Municipal
- 24 - Ctra de la Marina - Pablo Neruda
- 25 - Ctra. de la Marina - Indústries
- 26 - Plaça de Roigé i Badia
- 27 - Enric Borràs - Sant Joaquim
- 28 - Av. J. Anselm Clavé - Enric Borràs
- 29 - Av. J. Anselm Clavé - Joan Maragall
- 30 - Pl. de l'Església
- 31 - Estació Rodalies